Rozečti.se pro lektory


Lektorům rychlého čtení i dalším zájemcům z oblasti vzdělávání je k dispozici verze Rozečti.se pro lektory, která plně respektuje jejich vlastní požadavky na výuku svých studentů.

Pokud se již věnujete výuce rychlého čtení, bude naše aplikace výborným rozšířením Vaší nabídky. Ať již samostatně nebo jako doplněk jiné formy výuky můžete svým studentům nabídnout i online výuku pro jejich další trénink a zlepšení.

Pokud je oblast rychlého čtení pro Vás nová, ale máte zájem o rozšíření svého vzdělávacího portfolia, pak stačí využít již připravené standardní materiály.


Rozečti.se ve verzi pro lektory a vzdělávací agentury umožňuje přizpůsobení výukových materiálů dle Vašich zkušeností a postupů výuky nebo dle přání Vašich klientů. A to vše v přehledném online rozhraní, bez potřeby technických znalostí či programování.


Máte-li zájem o využití aplikace Rozečti.se pro lektory, kontaktujte nás na info@rozectise.cz× Používáním této aplikace souhlasíte se zpracováním souborů cookies ve vašem prohlížeči.