Rozečti.se pro školy


Pro střední a vysoké školy nabízíme Rozečti.se aplikaci přizpůsobenou na míru většímu kolektivu.

Základem je vlastní školní profil pro studenty. Učitelé mají k dispozici administrační prostředí pro správu tříd, přehled o postupu studentů a řešení běžných administračních úkonů. Samozřejmostí jsou statistiky jednotlivých tříd i celé školy.

Jak začít?
Založení školního profilu je bezplatné a rádi ho pro vás vytvoříme.

Při založení profilu vám přidělíme 3 plné licence pro učitele bezplatně – k vyzkoušení. Následně je vhodné představit možnost této výuky vybraným skupinám studentů.

Vyzkoušení výuky na první lekci je zcela bezplatné pro všechny, proto je možné toto nabídnout všem vhodným skupinám – typicky studenti 2., 3. a 4. ročníků. Na základě tohoto otestování lze určit skutečný zájem o výuku (naše zkušenost je cca 30 % ročníku v případě gymnázií).

Cena studentské licence v závislosti na počtu zapojených studentů
V rámci zpřístupnění výuky školám jsou ceny multilicencí výrazně nižší, než standardní studentská cena. Konečná cena za 1 licenci závisí na velikosti skupiny, respektive celkovém počtu objednávaných licencí.
Na základě našich zkušeností ze škol velmi dobře fungují i modely kofinancování (část škola + část student), stejně tak jako uhrazení přímo studenty (kteří tak získají mnohem nižší cenu, než při samostatném nákupu).

     
  • Skupina cca 30 uživatelů (typicky 1 třída) – cena 1 licence 400 Kč
  •  
  • Skupina cca 100 uživatelů (typicky 3. ročníky) – cena 1 licence 300 Kč
  •  
  • Skupina cca 400 uživatelů a více (celá škola) – cena 1 licence 200 Kč

Takto zakoupené licence studentům zůstávají trvale i pro jejich vlastní využití.
Alternativně lze pro školu zakoupit pouze dočasný přístup s omezením jen pro budovu školy (a tedy školní výuku). Tato omezená multilicence stojí 5 000 Kč na jeden školní rok.


Máte-li zájem o spuštění aplikace Rozečti.se i ve vaší škole, kontaktujte nás na info@rozectise.cz



Partnerské školy









× Používáním této aplikace souhlasíte se zpracováním souborů cookies ve vašem prohlížeči.