Rozečti.se pro školy


Pro střední a vysoké školy nabízíme Rozečti.se aplikaci přizpůsobenou na míru většímu kolektivu.

Základem je vlastní školní rozhraní pro studenty. Učitelé mají k dispozici administrační prostředí pro správu tříd, kontrolu postupu studentů a řešení běžných administračních úkonů. Samozřejmostí jsou pak statistiky jednotlivých tříd i celé školy.

Jak začít?
Založení školního profilu je bezplatné a zcela v naší režii.

Při založení profilu vám přidělíme 3 plné licence pro učitele bezplatně – pro účely otestování. Následně je vhodné komunikovat možnost této výuky vybraným skupinám studentů.

Vyzkoušení výuky na první lekci je zcela bezplatné pro všechny, proto je možné toto nabídnout všem vhodným skupinám – typicky studenti 2., 3. a 4. ročníků. Na základě tohoto vyzkoušení lze určit skutečný zájem o výuku (naše zkušenost je cca 30 % ročníku v případě gymnázií).

Cena studentské licence v závislosti na počtu zapojených studentů
V rámci zpřístupnění výuky školám jsou ceny multilicencí výrazně nižší, než standardní studentská cena. Výsledná cena za 1 licenci závisí na velikosti skupiny, respektive celkovém počtu objednávaných licencí.
Na základě našich zkušeností ze škol velmi dobře fungují i modely kofinancování (část škola + část student), stejně tak jako uhrazení přímo studenty (kteří tak získají mnohem nižší cenu, než při samostatném nákupu).

     
  • Skupina cca 30 uživatelů (typicky 1 třída) – cena 1 licence 600 Kč
  •  
  • Skupina cca 100 uživatelů (typicky všechny 3. ročníky) – cena 1 licence 400 Kč
  •  
  • Skupina cca 400 uživatelů a více (celá škola) – cena 1 licence 200 Kč

Takto zakoupené licence studentům zůstavají natrvalo i pro jejich vlastní využití.
Alternativně lze pro školu zakoupit pouze dočasný přístup s omezením jen pro budovu školy (a tedy školní výuku). Tato omezená multilicence stojí 5 000 Kč na jeden školní rok.


Máte-li zájem o nasazení aplikace Rozečti.se i ve vaší škole, kontaktujte nás na info@rozectise.czSeznam partnerských škol

Gymnázium Mikuláše Koperníka v Bílovci

Vůbec první zapojenou školou v České republice je matematické Gymnázium Mikuláše Koperníka v Bílovci, kde nyní prochází výukou všechny 4. a 3. ročníky.
www.gmk.cz

ÚISK FF UK v Praze

V rámci vývoje a rozšiřování aplikace Rozečti.se jsou do výuky zapojeni vybraní studenti Ústavu informačních studií a knihovnictví Filozofické fakulty Univerzity Karlovy.
uisk.ff.cuni.cz

Kabinet informačních studií a knihovnictví, Filozofická fakulta MU v Brně

Do projektu Rozečti se vstoupili zaměstnanci Kabinetu informačních studií a knihovnictví Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, kteří v rámci evropského projektu Centrum informačního vzdělávání na MU (CEINVE) připravují e-kurzy a semináře z oblasti informační gramotnosti, a to jak s klasickými tématy, tak s tématy kreativními, mezi které metoda rychlého čtení spadá.

EDUCAnet - gymnázium a střední odborná škola Praha, s.r.o.

Mezi další středoškoláky využívající aplikaci Rozečti.se patří studenti gymnázia a střední odborné školy zaměřené na informační technologie EDUCAnet Praha.
praha.educanet.cz

Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace


Univerzita Komenského v Bratislave


www.uniba.sk

Gymnázium Na Zatlance


www.zatlanka.cz

Katedra psychologie, FF UK


psychologie.ff.cuni.cz

× Používáním této aplikace souhlasíte se zpracováním souborů cookies ve vašem prohlížeči.