O nás

Náš tým tvoří metodici z oborů informačních studií, webového designu a weboví vývojáři. V tomto složení dlouhodobě pracujeme na rozvoji online výuky rychlého čtení. Věnujeme se verzi pro online samouky, lektory a vzdělávací instituce. Projekt Vás dokáže naučit číst až 2x efektivněji a to jen během 14 dní.

Tým Rozečti.se

Jiří Ziegler

Ředitel projektu Rozečti.se, který působí v oblasti online business development. Je hlavním mozkem celého projektu a má na starosti další vývoj.

Doc. PhDr. Richard Papík, Ph.D.

Od roku 1994 je vysokoškolským učitelem. Současným působištěm je Ústav bohemistiky a knihovnictví FPF Slezské univerzity a působí v částečném úvazku v Oddělení vědeckých informací (knihovně) Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví. Dříve působil na Ústavu informačních studií a knihovnictví FF Univerzity Karlovy. Hlavním odborným zájmem jsou rešeršní strategie, informační podpora vědy a výzkumu a informační vzdělávání. Vedlejším profesionálním zájmem jsou metody rychlého čtení a osobní práce s informacemi. Viz také http://www.linkedin.com/in/papik.

Katka Tlučhořová

Stará se celkovou podporu projektu a zajišťuje, aby všechno fungovalo, tak jak má. Můžete se na ni obracet s veškerými dotazy: Katerina.Tluchorova@rozectise.cz

Adam Zlatohlávek

Progresivní student. V poslední době se zajímá o programování webových služeb a mobilních aplikací. Když neprogramuje, rád se rozečte do krásné knihy.


Kontaktujte nás
Kolik má stonožka nohou?


podrobnější kontakty naleznete zde
× Používáním této aplikace souhlasíte se zpracováním souborů cookies ve vašem prohlížeči.